Wpisy użytkownika Brolly z dnia 27 stycznia 2014

Liczba wpisów: 9

szczufroo
 
Brolly: Android #16:
postać z Dragon Balla, mangi i anime Akiry Tiroyamy, jeden z androidów stworzonych przez Dr. Gero. Ma podłużną twarz i jaskrawo czerwone włosy. Nosi czarny strój i zieloną, grubą kamizelkę ochronną. Zaprzyjaźnia się z Son Gohanem, po czym pomaga w pokonaniu Cella.
 

szczufroo
 
Brolly: Android #17:
Został stworzony przez Dr. Gero w celu zabicia Son Gokū. Jest tylko częściowo mechaniczny, gdyż został skonstruowany na bazie ludzkich komórek. Przez swoje nieposłuszeństwo został zdezaktywowany razem z C18. Po przebudzeniu zabił swego twórcę i zniszczył urządzenie, którym można było go zdezaktywować. Został zaabsorbowany przez Cell. W przyszłości został zabity przez Future Trunks. W Piekle Dr.Gero i Dr.Myu stworzyli drugiego C17, który po połączeniu z ziemskim C17 stał się Super C 17.
 

szczufroo
 
Brolly: Android #18:
fikcyjna postać występująca w mandze Dragon Ball. W amerykańskiej wersji jej głos użycza Beyonce Knowles.
C-18 przed zamianą w cyborga była normalna dziewczyną. Dr Gero zmienił ją w cyborga 18, a jej brata bliźniaka w C-17. W trakcie Cell saga zostaje wchłonięta przez Cella, który osiąga swoje ostatnie stadium. W trakcie Cell game po jednym z ciosów Gohana SSJ 2 zostaje wypluta przez Komórczaka. Od tej pory opiekuje się nią Krillan. Po pewnym czasie 18 wychodzi za Krillana i rodzi mu córeczkę Marron. C18 ma blond włosy. Początkowo były proste i sięgały do ramion, następnie zmienia fryzurę na bardzo krótką.
 

szczufroo
 
Brolly: ndroid #19:
postać z Dragon Balla, mangi i anime Akiry Tiroyamy, jeden z androidów stworzonych przez Dr. Gero. Ma czapkę w kształcie stożka i jest gruby. Jego skóra była koloru biało fioletowgo. Na rękach ma otwory do pochłaniania Ki. Został pokonany przez Vegetę, który strzelił w niego Big Bang Attack (w formie Super Sayiana)
 

szczufroo
 
Brolly: Android #20:
naukowiec pracujący dla armii Red Ribbon. Po zniszczeniu armii przez Son Gokū, zaczął konstruować cyborgi od c1 do c20 i cell'a.
 

szczufroo
 
Brolly: Cell:
Jest dziełem doktora Gero (pol. doktora Żiro) i mieszanką materiału genetycznej najpotężniejszych wojowników w Dragon Ball miedzy innymi : SonGoku,Vegeta i Piccolo Daimao.
Cell posiada zdolność wchłaniania energii innych istot za pomocą żądła umieszczonego na końcu ogona. Proces ten powiększa możliwości Cella i zwiększa jego siłę. Dokładna ilość dostarczanej energii zależy od poziomu mocy ofiary. Aby osiągnąć ostatnie stadium rozwoju musi wchłonąć androidy C17 i C18. Za każdym razem, kiedy wchłonie któregoś z cyborgów zmienia wygląd i staje się potężniejszy.
 

szczufroo
 
Brolly: Babidi:
Jest synem innego czarnoksiężnika- Bibidiego i pragnie zemsty za jego śmierć z rąk East Kaioshina. W tym celu pragnie uwolnić demona stworzonego przez ojca- Buu. Jest on zamknięty w kuli gdzieś na ziemi. Przybywa na nią wraz z podwładnymi w celu zdobycia energii życiowej dla demona i uwolnienia go. Tak też się stało, lecz Buu wymknął się spod kontroli i urwał mu głowę. Po tym wydarzeniu znienawidził demona i w piekle podczas oglądania walki Son Goku – Buu kibicował Goku w przeciwieństwie do Cella i Freezera.
 

szczufroo
 
Brolly: Buu:
W swojej początkowej fazie z wyglądu był bardzo sympatyczną istotą, która nade wszystko przepadała za słodyczami. Liczył sobie około 5 milionów lat. Został powołany do życia przez Bibidiego jako tajemna, mordercza broń za pomocą, której chciał on podbić wszystkie 4 Megalaktyki. Do walki z Buu stanęło wówczas pięciu Kaioshinów próbując go powstrzymać. Trzech z nich zginęło w walce, a czwarty został pochłonięty. Piąty zdołał zabić Bibidiego, ale przed swoją śmiercią zamknął demona w specjalnej kuli, którą tylko on mógł otworzyć i wystrzelił na Ziemię.
Po 300 latach więzienia został Buu odnaleziony i uwolniony przez Babidiego i dostał zadanie zniszczenia Ziemi. W trakcie walki, jaką stoczył z wojownikami Z, przeszedł kilka transformacji. Ostatecznie przetrwał w dwóch, diametralnie różniących się od siebie postaciach, a mianowicie jako Fat Buu i Super Buu (a następnie Kid Buu). Pierwotną postać "Fat" Buu odziedziczył po zaabsorbowanym Dai Kaioshin. Po Buu Saga ta forma przyłączyła się do obrońców Ziemi, zamieszkując z Mr Satanem i stając się jego przyjacielem.
Super Buu powstał, gdy Mr Satan próbował uczynić Fat Buu dobrym, co w konsekwencji sprowokowało go do "wyplucia" kolejnej, tym razem szczupłej wersji Buu. Ta forma zjednoczyła całe zło w jednej osobie, co doprowadziło do powstania wspomnianego Kid Buu. W tym stadium był on najpotężniejszy ze wszystkich swoich form, pochłaniając dodatkowo Gotenksa, Piccolo i Son Gohana. Był tak silny, że nawet Son Goku, jako SSJ3, nie był w stanie go pokonać. Po zniszczeniu Ziemi został ostatecznie z pomocą Fat Buu i Vegety zabity przez Son Goku na planecie Kaioshinów. Po latach reinkarnował się jako Uub, którego trenerem paradoksalnie został Son Goku.
Buu jest demonem. Powstał przy pomocy magii, dzięki czarnoksiężnikowi Bibidiemu.
Buu używa takich technik jak Eye Laser, Galactic Donut, JinruizetsumetsukogeChi, Kamehameha, Makankosappo, Renzoku Energy Dan, SchogeChiha, Super Ghost Kamikaze Attack, UdebunrikogeChi
Buu walczył kolejno z Daburą, Son Gohanem i East Kaioshinem, Vegetą, Babidim (oberwał mu głowę i się na tym skończyło), Son Goku, Fat Buu, Gotenksem, Son Gohanem, Vegetto. Został zabity przez Son Goku dzięki energii zebranej z całej planety i pobliskich w Genki Damie.
 

szczufroo
 
Brolly: Zarbon:
Zawsze lojalny wobec swojego pana, gotów oddać za niego życie. Unikalną mocą Zarbon'a była możliwość transformacji w potwora. Aczkolwiek on jako młody, przystojny chłopiec rzadko używał tej formy, cenił on bowiem swój wygląd i uważał że jego kolejna forma uwłacza jego godności. Został zabity przez Vegetę na Namek.