Wpisy użytkownika Brolly z dnia 29 stycznia 2014

Liczba wpisów: 19

szczufroo
 
Brolly: Dodoria:
Jest on obok Zarbona przybocznym sługą Frizera. Ma skórę koloru różowego oraz ciało pokryte kolcami. Jego charakterystyczną cechą charakteru jest to, że jest on niezwykle zarozumiały. Posiada on dość wysoką siłę ciosu. Dodoria został zabity na Namek przez Vegete lecz nim zginął ujawnił mu cała prawdę o zniszczeniu planety saiyan.
 

szczufroo
 
Brolly: Baby:
ostatni z Tsufuru-jin (Tsufulów), odtworzony z kodu DNA króla tej rasy. Wystąpił w Dragon Ball GT. Miał zakodowane, żeby zniszczyć wszystkich Saiyan. Baby jest pasożytem, który zaraża ludzi, wchodząc w ich organizmy. Najpierw przejął Trunksa, potem Gotena i Gohana. Następnie uzyskał kontrolę nad Vegetą, przeistaczając się w Baby Vegetę.
Baby Vegeta był jedną z silniejszych postaci Dragon Ball GT (jeśli nie najsilniejszą zaraz po Goku). Miał kilka różnych form. Zmiany zaczęły się od pojawienia się na policzku Vegety twarzy Babyego. Potem włosy zmieniły kolor na białe i pojawiły się trzy linie na jego twarzy. Następnie linie te zmieniły kształt, mięśnie Vegety urosły oraz postać otrzymała 2 naramienniki. Następną zmianą była zmiana kształtu włosów oraz otrzymanie pełnego kostiumu. To najpotężniejsza forma Babyego – Golden Oozaru Baby Vegeta. Jako Złota Małpa Baby był jeszcze silniejszy.
Golden Ōzaru Baby Vegeta po odcięciu ogona musiał wyjść z ciała Vegety. Ciało Babyego urosło i nie mógł dłużej siedzieć w małym ciele Vegety. Został trafiony Kamehame-Ha Goku, po czym zginął wystrzelony w słońce.
 

szczufroo
 
Brolly: Pilaf:
est to Demon o niebieskiej skórze ,charakteryzuje się tym że ma duże u wyłupiaste oczy i jego twarz jest pozbawiona nosa. Zawsze był ubierał się jak cyrkowy klaun, z ozdobna kryzą pod szyją ,a na głowie czarna czapka z pomponem. Podczas seri DB poszukiwał smoczych kul ,jego życzenie nie było zbyt oryginalne bo po prostu chciał zawładnąć nad światem,lecz niestety zawsze na drodzie do szczęścia stawał mu mały Son Gokū. Co prawda raz udało mu się przywołać Shen Longa lecz szybszy był w wypowiedzeniu życzenia był Oolong. Następnym razem przywołał Czerwonego Shen Longa i przypadkiem wypowiedział życzenie które zamieniło Son Gokū z powrotem w dziecko.
 

szczufroo
 
Brolly: Wymieniłem prawie wszystkie postacie . Moze i uzywam z roznych zrodeł informacje ale nie miejcie nic na zle bo to jest na dobry poczotek
 

szczufroo
 
Brolly: Zobaczmy jak nasi bohaterowie spedzali świeta
 

szczufroo
 
Brolly: ktore wybieracie 1.Dragon Ball 2.Dragon Ball Z 3.Dragon Ball GT
 

szczufroo
 
Brolly: Chcecie za darmo wszystkie odcinki Dragon Ball Z , Z kai i gt ?? wejdzie na wgrane.pl mozna pobrac z tego co wiem przez telefon za darmo !!!!!! sam probowalem wiec polecam a jak przez komputer pobieranie niewiem
 

szczufroo
 
Brolly: A teraz cos dla fanek dragon ball: DZIEWCZYNY WY MACIE ZAJEBIS** POMYSŁY
Pokaż wszystkie (3) ›
 

szczufroo
 
Brolly: cos w tym jest ha
 

szczufroo
 
Brolly: gdyby wrocic do czasów jak byleś mał
 

szczufroo
 
Brolly: Pierwszy Kaio ktory sucharował po planetach
 

szczufroo
 
Brolly: PRZYZNAJ!!!!
 

szczufroo
 
Brolly: Ohoo macie kilka tomow albo całość ?
 

szczufroo
 
Brolly: istnieje stary żołw to prawda !!
 

szczufroo
 
Brolly: Tak samo jak istnieje Herkules (Mr. Satan) haha
 

szczufroo
 
Brolly: Właśnie to jest prawda!!
 

szczufroo
 
Brolly: Kto by tak chciał ?
  • awatar potrzeba_nieba: Omnomnom *..* Marzenia sa po to by je spelniac + wbijac ;D <3
Pokaż wszystkie (1) ›