Wpisy użytkownika Brolly z dnia 4 stycznia 2014

Liczba wpisów: 9

szczufroo
 
Brolly: Tarble:
st to jeden z ostatnich przedstawicieli rasy Saiyan, książę planety Vegeta, młodszy brat Vegety. Jako dziecko gdy jego ojciec Vegeta stwierdził iż nie jest on zdolny do walki by uchronić go przed Freezerem (bowiem eliminował on słabych i niezdolnych do walki) i by uniknąć hańby wysłał Tarbla na odległą planetę (bliżej nieznaną). Po wielu latach spokoju tę planetę zaatakowali dwaj bracia generałowie służący Freezerowi Avo i Cado. Nie chcąc dopuścić do zagłady planety, Tarble wraz żoną Gure wyruszyli w podróż kosmiczną na Ziemię. Aby prosić Vegetę o pomoc w walce z najeźdźcam
 

szczufroo
 
Brolly: Toma:
najlepszy przyjaciel Bardocka i kolejny wojownik należący do jego zespołu. Wskutek odniesionych ran w walce z Dodorią, skonał na rękach przyjaciela.
 

szczufroo
 
Brolly: Toteppo:
wysoki, dobrze zbudowany Saiyanin o jajowatej głowie. Ostatni z zespołu Bardocka. Jak każdy Saiyanin uwielbiał jeść, z tym że jadł o wiele bardziej niż inni. Zawsze gdy go pokazywano poza walką miał coś w ustach.
 

szczufroo
 
Brolly: Trunks:
jeden z głównych bohaterów Dragon Balla, syn Bulmy i Vegety. Ma niebieskie oczy i fioletowe włosy. Urodził się rok przed pojawieniem się Cella. Od najmłodszych lat był trenowany przez ojca na najlepszego wojownika. W wieku 8 lat opanował umiejętność przemiany w SSJ. Pod okiem Gokū i Piccolo nauczył się wraz z Son Gotenem Tańca Fuzji, dzięki któremu mógł stworzyć postać Gotenksa.
Osiągnięte poziomy:
SSJ
Full Power SSJ
 

szczufroo
 
Brolly: Trunks z przyszłości:
dzięki wynalazkowi swojej matki Bulmy, 17-letni chłopak wyrusza w przeszłość, by powstrzymać cyborgi przed zabiciem elity ziemskich wojowników. Potrafi przemienić się w SSJ i USSJ(Ultra Super Saiyanin). Po pokonaniu Cella wraca do swojej czasoprzestrzeni, gdzie rozprawia się z tamtejszymi tyranami. Trunks Mirai opracował wiele oryginalnych technik. Burning Attack polega na wykonaniu przez wojownika specjalnych gestów i wystrzeleniu kuli energi KI. Kolejną techniką jest Finishing Buster, lecz pojawia się ona tylko w grach DBZ. Technikę tę wykonuje poprzez podniesienie rąk do góry i wystrzeleniu kuli energii z wielkim zamachem w stronę przeciwnika. Najskuteczniejszą techniką Trunksa jest Heat Dome Attack. Polega ona na podniesieniu rąk w stronę przeciwnika i wystrzeleniu ognistej komety o niewiarygodnej szybkości i sile.
Osiągnięte poziomy:
SSJ
ASSJ
USSJ
 

szczufroo
 
Brolly: Tullece:
jeden z Saiyan ocalałych z zagłady planety Vegeta. Jak każdy przedstawiciel swojego rodu może zmieniać się w Ōzaru. Tullece wygląda prawie identycznie jak Son Gokū i Bardock. Od Bardocka wiele się nie różni, nosi inny kolor zbroi i Scoutera, ma szramę w innym miejscu i różowawy kolor skóry. Wieczny awanturnik poszukujący mocy. Pojawia się on tylko raz w 3 filmie kinowym "Drzewo mocy". Fani robią z niego wuja Goku lub też brata lecz Akira Toriyama nie zdradził nic więcej poza tym że mają podobne korzenie.
 

szczufroo
 
Brolly: Vegeta:
jedna z głównych postaci serii Dragon Ball Z autorstwa Akiry Toriyamy. Saiya-jin, książę planety Vegeta.
Przybył na Ziemię z Nappą w celu podbicia jej, lecz jego plan nie powiódł się dzięki Goku i jego przyjaciołom, którzy po długiej walce razem go pokonali. Vegeta był wtedy potężniejszy od Goku, jednak nie dał rady pokonać równocześnie Gohana i Kuririna. Przez dłuższy czas był złym charakterem serii, jednak z czasem stał się dobry (lecz nie do końca) i pomagał innym bohaterom sagi. Potrafił poświęcić życie, by obronić Ziemię i jej mieszkańców. Ożenił się z Bulmą (co zostało potwierdzone przez Toriyamę) i miał z nią dwójkę dzieci, Trunksa i Brę. Był jednym z najlepszych przyjaciół Goku, mimo to zawsze chciał być od niego lepszy. Był samotnikiem, nie lubił towarzystwa. Walczył z takimi przeciwnikami jak: Freeza, Androidy, Cell, Buu, Bebi, Złymi smokami, Brolly. W Buu sadze Vegeta dał się opętać Babidiemu, aby stać się potężniejszym i pokonać Goku, lecz go nie słuchał. Pokazał wtedy swoją siłę umysłu i to, jaki jest dumny.
Osiągnięte poziomy:
Ozaru
SSJ
ASSJ
USSJ
SSJ2
SSJ4 (w Dragon Ball GT)
 

szczufroo
 
Brolly: Vegeta Junior:
jest synem Bulmy Jr i praprawnukiem Vegety. Potrafił transformować się w Super Saiyanina.
 

szczufroo
 
Brolly: Son Goku Junior:
wnuk Pan i praprawnuk Goku. Bardzo podobny do prapradziadka (przodka). Był trenowany w sztukach walki przez babcię i kolegę Packa. Odbył on podróż do domu przodka w celu odnalezienia czterogwiezdnej kuli, która miała uzdrowić chorą Pan.
Występuje tylko w ostatnim odcinku Dragon Ball GT oraz w filmie kinowym "History of Goku Jr." Dzięki swojej babci Pan, Goku jr. przechodzi na poziom SSJ. Na Turnieju Sztuk Walki spotyka Vegetę jr. Dzieci walczą ze sobą, a później zaprzyjażniają się.
Osiągnięte poziomy:
SSJ