Wpisy użytkownika Brolly z dnia 7 stycznia 2014

Liczba wpisów: 8

szczufroo
 
Brolly: Fuzje Saiyan
Gogeta:
postać ta powstała w wyniku scalenia Son Goku i Vegety przy użyciu techniki Taniec Fuzji. Imię tego wojownika pochodzi z fragmentów imion "części składowych", z których powstał, a mianowicie Goku i Vegeta. Gogeta osiągnął poziomy SSJ (w filmie 12 DBZ) i SSJ4 ( w serii GT). Gogeta jako SSJ4 miał czerwone włosy. Gdy scalają się dwaj wojownicy SSJ4 moc jest zbyt wielka i scalenie trwa tylko 10 minut zamiast 30.
Osiągnięte poziomy:
SSJ2
SSJ4 (w serii GT)
 

szczufroo
 
Brolly: Gotenks:
postać fuzyjna powstała z scalenia Gotena i Truksa za pomocą Tańca Fuzyjnego). W serialu występuje jedynie w DBZ podczas Sagi Majin Buu, natomiast w filmach kinowych pojawia się kilka razy np. w #12. Ma fioletowe włosy po bokach głowy i czarne na środku.
Osiągnięte poziomy:
SSJ
SSJ3
 

szczufroo
 
Brolly: Vegetto:
scalenie Son Gokū i Vegety przy pomocy Pottara Earrings (kolczyków Pottara). Vegetto powstał, gdy demon Majin Buu terroryzował Ziemię. Imię tego wojownika pochodzi z fragmentów imion wojowników z których powstał a mianowicie Vegeta Kakarotto (Son Gokū).
Vegetto odziedziczył większość cech fizycznych po Gokū – jest jego wzrostu, ma podobną twarz, czarne oczy. Fryzura składa się z dwóch części – "wysokiej i długiej" podobnie jak u Vegety i opadającego kosmyka na kształt podobny do litery "V". Jego strój to pomarańczowy podkoszulek, granatowa koszulka, granatowe spodnie, białe buty i białe rękawice. Ma więcej cech charakteru Vegety, więc kpił sobie z przeciwnika. Fuzja ta miała trwać wiecznie, jednak w żołądku Buu doszło do oddzielenia się wojowników od siebie.
Osiągnięte poziomy:
SSJ2
 

szczufroo
 
Brolly: ZIEMIANIE
Bulma:
dziewczyna o turkusowych włosach i wielkich niebieskich oczach, początkowo jedna z głównych postaci serii z czasem coraz bardziej poboczna. Najczęściej z wszystkich bohaterów DB zmienia fryzury i ubrania. Jest wybuchowa i zrobi wszystko, by dostać to czego chce. Z czasem wyrasta na genialnego inżyniera i eksperta technicznego, pozostając przy tym kokieteryjną, świadomą swej urody pięknością. Zakochuje się w Vegecie, wychodzi za niego za mąż i rodzi mu syna Trunksa i córkę Brę. Bardzo kocha swojego męża i pomaga mu przemienić się DB GT w SSJ4 za pomocą specjalnego urządzenia, ponieważ Vegeta nie ma ogona.
 

szczufroo
 
Brolly: Chiaotzu:
kolejny Wojownik Z, mistrz telepatii, najlepszy przyjaciel Tenshinhana. Ma bardzo jasną wręcz bladą karnację. Trenował u Wielkiego Kaio Strefy
 

szczufroo
 
Brolly: Chochi:
Ma ciemne włosy i oczy, w uszach nosi czerwone kolczyki, a na nadgarstkach czerwone bransoletki. Zazwyczaj ma na sobie fioletową sukienkę na biodrach jest przepasana jasno pomarańczowym pasem, taki sam kolor ma jej chusta, która spoczywa na jej barkach i jest zawiązana na supeł. Jest bardzo energiczną, miłą i wybuchową kobietą, zarazem jest bardzo mądra, ambitna i nadopiekuńcza. Jest żoną Son Gokū, który mimo iż jest najpotężniejszy we wszechświecie, boi się jej.
 

szczufroo
 
Brolly: Dziadek Son Gohan:
przybrany dziadek Gokū, zaopiekował się nim kiedy znalazł go jako niemowlę w dżungli. Trenował z Gyū Maō u Żółwiego Pustelnika i był jego najsilniejszym uczniem (ze starego pokolenia). Zginął stratowany przez Gokū przemienionego w Oozaru w czasie pełni księżyca.
 

szczufroo
 
Brolly: Gyoza:
postać z serii Dragon Ball. Brat Tao Pai Paia. Jest zawsze ubrany w mistrzowski strój swojej szkoły, a na głowie ma czapkę przyozdobioną głową żurawia. Kiedyś był mistrzem Tenshinhana, Chaoza i Tao Pai Paia. W młodości był przyjacielem Mutten Roshiego (Kame Senina), z którym trenował u Mutaito. Ich przyjaźń skończyła się, gdyż Kame Senin i Gyoza rywalizowali ze sobą o bycie najlepszym uczniem Mutaito. Obaj podkochiwali się też w pięknej Fan-Fan
Gdy po kilku latach nastały złe czasy i Piccolo Daimao zaczął terroryzować Ziemian. Wielu śmiałków próbowało się mu przeciwstawić – wszyscy polegli. W końcu Mutaito wyzwał go na pojedynek – wtedy Gyoza, śmiertelnie przestraszony pomysłem mistrza, odszedł z jego szkoły. Po wielu latach Mutten Roshi i Gyoza spotkali się na Tenkaichi Budokai 22 (22. Światowych Mistrzostwach sztuk walki). Jako mistrz wystawił do walki swoich dwóch uczniów: Chaoza i Tenshinhana