• Wpisów: 199
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:59
  • Licznik odwiedzin: 28 794 / 2825 dni
 
szczufroo
 
Brolly: Buu:
W swojej początkowej fazie z wyglądu był bardzo sympatyczną istotą, która nade wszystko przepadała za słodyczami. Liczył sobie około 5 milionów lat. Został powołany do życia przez Bibidiego jako tajemna, mordercza broń za pomocą, której chciał on podbić wszystkie 4 Megalaktyki. Do walki z Buu stanęło wówczas pięciu Kaioshinów próbując go powstrzymać. Trzech z nich zginęło w walce, a czwarty został pochłonięty. Piąty zdołał zabić Bibidiego, ale przed swoją śmiercią zamknął demona w specjalnej kuli, którą tylko on mógł otworzyć i wystrzelił na Ziemię.
Po 300 latach więzienia został Buu odnaleziony i uwolniony przez Babidiego i dostał zadanie zniszczenia Ziemi. W trakcie walki, jaką stoczył z wojownikami Z, przeszedł kilka transformacji. Ostatecznie przetrwał w dwóch, diametralnie różniących się od siebie postaciach, a mianowicie jako Fat Buu i Super Buu (a następnie Kid Buu). Pierwotną postać "Fat" Buu odziedziczył po zaabsorbowanym Dai Kaioshin. Po Buu Saga ta forma przyłączyła się do obrońców Ziemi, zamieszkując z Mr Satanem i stając się jego przyjacielem.
Super Buu powstał, gdy Mr Satan próbował uczynić Fat Buu dobrym, co w konsekwencji sprowokowało go do "wyplucia" kolejnej, tym razem szczupłej wersji Buu. Ta forma zjednoczyła całe zło w jednej osobie, co doprowadziło do powstania wspomnianego Kid Buu. W tym stadium był on najpotężniejszy ze wszystkich swoich form, pochłaniając dodatkowo Gotenksa, Piccolo i Son Gohana. Był tak silny, że nawet Son Goku, jako SSJ3, nie był w stanie go pokonać. Po zniszczeniu Ziemi został ostatecznie z pomocą Fat Buu i Vegety zabity przez Son Goku na planecie Kaioshinów. Po latach reinkarnował się jako Uub, którego trenerem paradoksalnie został Son Goku.
Buu jest demonem. Powstał przy pomocy magii, dzięki czarnoksiężnikowi Bibidiemu.
Buu używa takich technik jak Eye Laser, Galactic Donut, JinruizetsumetsukogeChi, Kamehameha, Makankosappo, Renzoku Energy Dan, SchogeChiha, Super Ghost Kamikaze Attack, UdebunrikogeChi
Buu walczył kolejno z Daburą, Son Gohanem i East Kaioshinem, Vegetą, Babidim (oberwał mu głowę i się na tym skończyło), Son Goku, Fat Buu, Gotenksem, Son Gohanem, Vegetto. Został zabity przez Son Goku dzięki energii zebranej z całej planety i pobliskich w Genki Damie.

Nie możesz dodać komentarza.