• Wpisów: 199
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:59
  • Licznik odwiedzin: 28 794 / 2825 dni
 
szczufroo
 
Brolly: Baby:
ostatni z Tsufuru-jin (Tsufulów), odtworzony z kodu DNA króla tej rasy. Wystąpił w Dragon Ball GT. Miał zakodowane, żeby zniszczyć wszystkich Saiyan. Baby jest pasożytem, który zaraża ludzi, wchodząc w ich organizmy. Najpierw przejął Trunksa, potem Gotena i Gohana. Następnie uzyskał kontrolę nad Vegetą, przeistaczając się w Baby Vegetę.
Baby Vegeta był jedną z silniejszych postaci Dragon Ball GT (jeśli nie najsilniejszą zaraz po Goku). Miał kilka różnych form. Zmiany zaczęły się od pojawienia się na policzku Vegety twarzy Babyego. Potem włosy zmieniły kolor na białe i pojawiły się trzy linie na jego twarzy. Następnie linie te zmieniły kształt, mięśnie Vegety urosły oraz postać otrzymała 2 naramienniki. Następną zmianą była zmiana kształtu włosów oraz otrzymanie pełnego kostiumu. To najpotężniejsza forma Babyego – Golden Oozaru Baby Vegeta. Jako Złota Małpa Baby był jeszcze silniejszy.
Golden Ōzaru Baby Vegeta po odcięciu ogona musiał wyjść z ciała Vegety. Ciało Babyego urosło i nie mógł dłużej siedzieć w małym ciele Vegety. Został trafiony Kamehame-Ha Goku, po czym zginął wystrzelony w słońce.

Nie możesz dodać komentarza.